Lot n° 17

Estimation :

Petit panneau XVIIIème en bois sculpté, doré, polychromé et décoré d'un sujet religieux. Posé sur panneau de présentation gainé de velours. Dimensions : 33 x 23 cm et 50 x 38 cm. Klein 18e-eeuws paneel in gebeeldhouwd, verguld, gepolychromeerd hout en versierd met een religieus onderwerp. Geplaatst op een presentatiepaneel bekleed met fluweel. Afmetingen: 33 x 23 cm en 50 x 38 cm.