Partie de ménagère de couverts en argent Sterling par l'orfèvre Gorham Manufacturing Company. Travail américain de la ville de Providence (Rhode-Island) de la fin du 19e siècle. 60 pièces. Poids brut :1900 grammes (hors grands couteaux).
Deel van Sterling zilveren bestekset van Goldsmith Gorham Manufacturing Company. Amerikaans werk uit de stad Providence (Rhode-Island) uit het einde van de 19e eeuw. 60 stuks. Bruto gewicht: 1900 gram (exclusief grote messen).