Lot n° 8

Résultat :
Estimation :

Chine vers 1900-1920. Vase balustre/rouleau en porcelaine à décor en médaillons de la famille rose sur fond rubis de scènes de dignitaires, près d’une embarcation sur un lac, objets mobiliers, vases et jardinières fleuries. Marque au double cercle sur la base. Chine, vers 1900-1920. Ht : 34 cm. On signale une petite restauration professionnelle au col. China rond 1900-1920. Baluster/rolvaas in porselein versierd met famille rose medaillons op een robijnrode achtergrond van taferelen van hoogwaardigheidsbekleders, bij een boot op een meer, meubelen, vazen en bloembakken. Dubbele cirkelmarkering op de basis. China, rond 1900-1920. Hoogte: 34 cm. Er is een kleine professionele restauratie aan de hals.