Coupe en argent sterling par l'orfèvre Wright, Kay & Company. Travail américain de la ville de Détroit du début du XXème siècle. Ht : 8 cm. Diamètre : 24 cm. Poids : 640 grammes.
Sterling zilveren beker van zilversmid Wright, Kay & Company. Amerikaans werk uit Detroit uit het begin van de 20e eeuw. Hoogte: 8 cm. Diameter: 24cm. Gewicht: 640 gram.