Lot n° 5

Estimation :

Coupe en porcelaine émaillée jaune avec au revers des motifs de fleurs émaillés en vert. Porte la marque Daoguang. Petit éclat. Diamètre : 27 cm. Geel geëmailleerde porseleinen kom met groen geëmailleerde bloemmotieven op de achterzijde. Heeft het merk Daoguang. Klein schilfertje. Diameter: 27cm.