Bouilloire et son réchaud en argent de style néoclassique aux poinçons français minerve par l'orfèvre de Paris Désiré Mousset (1856-1902) pour la maison Lebrun. Ht : 47 cm. Poids : 4250 grammes.
Zilveren waterkoker en zijn brander in neoklassieke stijl met Franse keurmerken van de Parijse goudsmid Désiré Mousset (1856-1902) voor het huis Lebrun. Hoogte: 47 cm. Gewicht: 4250 gram.