Lot n° 1

Estimation :

Chine, Compagnie des Indes XVIIIème. Coupe à bord polylobé en porcelaine et émaux de la famille rose, à décor d’une rixe entre européens se déroulant en rase campagne. La bordure ornée d’une guirlande de tresses de bambous entrelacés avec des roses Dimensions : 33 x 22 cm. Ht : 6,5 cm. Léger éclat au rebord. China, 18e eeuw, Indische Compagnie. Kom met meerlobbige rand in porselein en emaillele van de famille rose, versierd met een vechtpartij tussen Europeanen die plaatsvindt in het open landschap. De rand versierd met een krans van bamboevlechten verweven met rozen Afmetingen: 33 x 22 cm. Hoogte: 6,5 cm. Lichte schilfer aan de rand.