Lot n° 1081

Nina STOUPINA (1955)

Résultat :
Estimation :

Nina STOUPINA (1955) Acrylique sur toile Sans titre, signée et datée 2016. Acryl op doek Zonder titel, getekend en gedateerd 2016. 100 x 80 cm Provenance Atelier Nina Stoupina Burgstraat Gand Provenance Atelier Nina Stoupina Burgstraat Gent