Lot n° 584

Résultat :
Estimation :

Val Saint Lambert vase en cristal rouge et clair, signé VSL & P.V. Val Saint Lambert rood en helder geslepen kristallen vaas, getekend VSL & P.V. H 28,5 cm petit éclat, kleine schilfer