HELVETIUS. Ensemble de 2 Volumes.
Principia Physico-Medica... Lot 6
Résultat :
Estimation :
[HELVETIUS]. Ensemble de 2 Volumes.
Principia Physico-Medica in Tironum Medicinae Gratiam conscripta A Joanne-Claudio-Adriano Helvetius, Regi à Sanctioribus Confiliis...Collegii honoris Socio. Tomus Primus et Tomus Secundus, Parisiis, D.A. Pierres 1752, in-8, reliure cuir, plats ornés d'un Blason et filet en bordure, dos lisse orné, pièce de titre cuir rouge et pièce de tomaison cuir vert, tranches dorées.