[HORACE]
Q. Horatius Flaccus, Cum erudito Laevini Torrentii Commentario, nunc primum in lucem edito. Item Petri Nannii Alcmariani in Artem Poëticam, Antverpiae Ex Officina Plantiniana, Apud Ioannem Moretum, 1608, Fort in-4, reliure cuir, plats ornés d'un blason aux clefs et filets aux fleurs en bordure, dos à nerfs ornés et tranches dorées.