Semeur
Signé sur la terrasse
Cachet de la Fonderie Verbeyst, Bruxelles
Bronze à patine foncée
Getekend op de basis
Stempel van de gieterij «Fonderie Verbeyst»
Brons met donkere patina
Signed on the terrace
Stamp of the Verbeyst Foundry, Brussels
Bronze with dark patina
H: 59 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée / Privé collectie, France.