Lot n° 764

Roger RAVEEL (1921-2013)

Résultat :
Estimation :

Roger RAVEEL (1921-2013) Roger RAVEEL (1921-2013) Technique mixte sur papier De som der dingen, signé et daté '76, titré au verso. Technique mixte sur papier De som der dingen, getekend en gedateerd '76, getiteld achterzijde. 66 x 49 cm 66 x 49 cm