Henri LE ROUX (1872-1942)
Henri LE ROUX (1872-1942)
Huile sur toile Parc d'hiver, signée.
Olie op doek Winters park, getekend.
47 x 62 cm
Provenance : Kunstgalerij De Vuyst Lokeren (lakstempel)
47 x 62 cm