Eugène LAERMANS (1864-1940)
Eugène LAERMANS (1864-1940)
Huile sur toile Le retour, signée et datée 1910.
Olie op doek De terugkeer, getekend en gedateerd 1910.
46 x 62,5 cm
avec certificat manuscrit Jan Hoet
met handgeschreven certificaat Jan Hoet
46 x 62,5 cm