Camiel D'HAVE (1926-1980)
Camiel D'HAVE (1926-1980)
Huile sur toile (4) Plaisir de vacances, signée et datée '74.
Olie op doek (4) Vankantiegenoegen, getekend en gedateerd '74.
30 x 24 cm
30 x 24 cm