Pol VAN ASSCHE (1894-1968)
Pol VAN ASSCHE (1894-1968)
Huile sur toile Pilotes à quai, non signée, avec étiquette au verso.
Olie op doek Loodsen aan de kaai, niet getekend, met etiket verso.
24 x 29,5 cm
24 x 29,5 cm