Louis ROBBE (1806-1887) (attrib.)
Louis ROBBE... Lot 36
Résultat :
Estimation :
Huile sur panneau Mouton dans le paysage, non signé
Olie op paneel Schapen in het landschap, niet getekend.
56,5 x 70 cm