Copenhague, comme tu chantes quand je dors 1969
Signé, daté et titré en bas au milieu.
Encre sur papier.
Onderaan in het midden getekend, gedateerd en getiteld.
Inkt op papier.
Signed, dated and titled lower middle.
Ink on paper.
56 x 72,5 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privécollectie, Bruxelles.