Sans titre
Signée en bas à droite.
Huile sur toile.
Rechts onderaan getekend.
Olieverf op doek.
Signed lower right.
Oil on canvas.
97 x 130 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/
Privécollectie, Bruxelles.