Rouge du Mekong Phnom-Penh 1969
Signé du monogramme en bas à droite. Contresigné, titré et daté au dos.
Huile sur toile.
Un certificat de madame Sylvie Debré-Huerre en date du 12 avril 2023 sera remis à l’acquéreur
Rechts onderaan gemonogrammeerd.
Achteraan getekend, getiteld en gedateerd.
Olivierf op doek.
Een certificaat van mevrouw Sylvie Debré-Huerre van 12 april 2023 zal aan de koper worden overhandigd.
Signed with the monogram lower right. Countersigned, titled and dated on the reverse.
Oil on canvas.
A certificate from Mrs Sylvie Debré-Huerre dated 12 April 2023 will be given to the purchaser
38 x 46 cm