Sans titre 1954
Signé et daté en bas à droite.
Gouache sur papier.
Rechts onderaan getekend en gedateerd.
Gouache op papier.
Signed and dated lower right.
Gouache on paper.
34 x 49 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privécollectie, Bruxelles.