Composition abstraite 1927
Signé et daté en bas à droite.
Encre et gouache sur papier.
Rechts onderaan getekend en gedateerd.
Inkt en gouache op papier.
Signed and dated lower right.
Ink and gouache on paper.
29 x 21,5 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privécollectie, Bruxelles.