Sans titre 1970
Signé et daté en bas à droite.
Encre sur papier.
Rechts onderaan getekend en gedateerd.
Inkt op papier.
Signed and dated lower right.
Ink on paper.
36 x 26,5 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privécollectie, Paris.