Visages et mains
1973
Signé et daté au dos.
Bronze et inox.
Achteraan getekend en gedateerd.
Brons en roestvrij staal.
Signed and dated on the reverse.
Bronze and stainless steel.
35 x 40 x 10 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privécollectie, Bruxelles.