Lot n° 2

JAAP WAGEMAKER (1906-1972)

Résultat :
Estimation :

Sans titre 1960 Signé et daté 60' en bas vers la gauche. Encre de Chine sur papier Getekend en gedateerd 60' onderaan naar links toe. Oost-Indische inkt op papier. Signed and dated 60' lower left. India ink on paper. 49,9 x 40,7 cm Provenance/Herkomst Collection privée/Privécollectie, Italie.