Sans titre
1960
Signé et daté 60' en bas vers la gauche.
Encre de Chine sur papier
Getekend en gedateerd 60' onderaan naar links toe.
Oost-Indische inkt op papier.
Signed and dated 60' lower left.
India ink on paper.
49,9 x 40,7 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privécollectie, Italie.