Sans titre
1955
Signé et daté en bas à droite.
Encre de Chine sur papier
Rechts onderaan getekent en gedateerd.
Oost-Indische inkt op papier.
Signed and dated lower right.
India ink on paper.
27 x 20,5 cm
Provenance/Herkomst
Ancienne collection Paul Destribats.
Collection privée/Privécollectie, Bruxelles.