Lot n° 68

VALERIUS DE SAEDELEER (1867-1941)

Résultat :
Estimation :

'De Hollebeek' (Etikhove), 1929. Huile sur toile. Signée et datée 'Valerius de Saedeleer/ 1929'. Au revers, une étiquette portant le numéro 24 et le titre 'Hollebeek'. Expo : Oud-Hospitaal, Aalst, Valerius de Saedeleer: Herdenking van de 100e verjaardag van zijn geboorte te Aalst, 6.10-2.11.1967 Museum Gevaert-Minne, Sint-Martens-Latem, 'Acht van Latem', 1993, cat. nr. 64, als 'Bebost landschap' Provenance: Collection privée Laarne 126 x 131 cm (137 x 140 cm) Condition: Origineel doek. Op ruglat eveneens titel 'Inundation'. Dit schilderij bevindt zich in goede staat. Het is niet verdoekt. Enige kleine mankementen zijn te bemerken: - Minimale verkleuring van de vernislaag. Dit is voornamelijk zichtbaar in de witte verfpartijen. - Enige vorm van craquelé, ook voornamelijk aanwezig in de witte verfpartijen. - Slijtage op de verflaag centraal links - Minimale slijtage in de uiterste hoek links boven