'De Hollebeek' (Etikhove), 1929.
Huile sur toile.
Signée et datée 'Valerius de Saedeleer/ 1929'.
Au revers, une étiquette portant le numéro 24 et le titre 'Hollebeek'.
Expo :
Oud-Hospitaal, Aalst, Valerius de Saedeleer: Herdenking van de 100e verjaardag van zijn geboorte te Aalst, 6.10-2.11.1967
Museum Gevaert-Minne, Sint-Martens-Latem, 'Acht van Latem', 1993, cat. nr. 64, als 'Bebost landschap'
Provenance:
Collection privée Laarne
126 x 131 cm (137 x 140 cm)
Condition: Origineel doek. Op ruglat eveneens titel 'Inundation'.
Dit schilderij bevindt zich in goede staat. Het is niet verdoekt. Enige kleine mankementen zijn te bemerken:
- Minimale verkleuring van de vernislaag. Dit is voornamelijk zichtbaar in de witte verfpartijen.
- Enige vorm van craquelé, ook voornamelijk aanwezig in de witte verfpartijen.
- Slijtage op de verflaag centraal links
- Minimale slijtage in de uiterste hoek links boven