Paysage aquatique, 1921.
Huile sur toile. Signée et datée 'Louis Clesse 1921'.
Provenance:
Campo, Anvers, 13.12.1993, lot 38
De Vuyst, Lokeren, s.d.
76 x 100 cm (104 x 130 cm)
Condition: Dit werk bevindt zich algemeen in goede staat.
Enige craquelé: over gehele werk.
Kleine gaatjes aanwezig in doek (zichtbaar in linkerhoek onderaan).
Doek niet geheel passend in kader.