Lot n° 21

LOUIS CLESSE (1889-1961)

Résultat :
Estimation :

Paysage aquatique, 1921. Huile sur toile. Signée et datée 'Louis Clesse 1921'. Provenance: Campo, Anvers, 13.12.1993, lot 38 De Vuyst, Lokeren, s.d. 76 x 100 cm (104 x 130 cm) Condition: Dit werk bevindt zich algemeen in goede staat. Enige craquelé: over gehele werk. Kleine gaatjes aanwezig in doek (zichtbaar in linkerhoek onderaan). Doek niet geheel passend in kader.