Lot n° 418

ANTONIN MERCIE (1845-1916)

Estimation :

David vainqueur de Goliath. Bronze à patine médaille. Fonte F. Barbedienne à Paris. Signé. Accidents et restauration au bras et accidents à la base. Brons met medaille patina. Gegoten door F. Barbedienne in Parijs. Gesigneerd. Schendingen en restauratie aan de arm en schendingen aan de sokkel. H.73 cm