David vainqueur de Goliath.
Bronze à patine médaille.
Fonte F. Barbedienne à Paris.
Signé.
Accidents et restauration au bras et accidents à la base.
Brons met medaille patina.
Gegoten door F. Barbedienne in Parijs.
Gesigneerd.
Schendingen en restauratie aan de arm en schendingen aan de sokkel.
H.73 cm