La danseuse.
Bronze à patine brune.
Signé.
Fonte Susse Frères à Paris.
Sur une base en marbre gris.
Brons met bruine patina.
Gesigneerd.
Gegoten door Susse Frères in Parijs.
Op een grijs marmeren sokkel.
H.28 cm (sans la base)