Lot n° 414

LOUIS-ERNEST BARRIAS (1841-1905)

Estimation :

La danseuse. Bronze à patine brune. Signé. Fonte Susse Frères à Paris. Sur une base en marbre gris. Brons met bruine patina. Gesigneerd. Gegoten door Susse Frères in Parijs. Op een grijs marmeren sokkel. H.28 cm (sans la base)