Lot n° 282

Estimation :

SERVICES COMPOSITES DE VERRES Comprenant seize verres à vin de Moselle. Cristallerie Moser, Austria. On joint deux autres services de verres de couleurs. Accidents. Diverse glazen serviezen. Inclusief zestien Mosel wijnglazen. Moser glasfabriek, Oostenrijk. Twee andere sets gekleurde glazen worden toegevoegd. Schendingen. Provenance/Herkomst: Collection Baron Maurice Lemonnier.