PARTIE DE SERVICE DE TABLE
Comprenant soixante dix-huit pièces dont des assiettes plates, à dessert, creuses et vingt trois pièces de forme.
Manufacture Boch Frères.
Accidents.
Groot eet servies, onvolledig.
Bestaande uit achtenzeventig stukken waaronder diner-, dessert- en soepborden en drieëntwintig vormstukken.
Vervaardiging Boch Frères.
Schendingen.
Provenance/Herkomst:
Collection Baron Maurice Lemonnier.