Lot n° 281

Estimation :

PARTIE DE SERVICE DE TABLE Comprenant soixante dix-huit pièces dont des assiettes plates, à dessert, creuses et vingt trois pièces de forme. Manufacture Boch Frères. Accidents. Groot eet servies, onvolledig. Bestaande uit achtenzeventig stukken waaronder diner-, dessert- en soepborden en drieëntwintig vormstukken. Vervaardiging Boch Frères. Schendingen. Provenance/Herkomst: Collection Baron Maurice Lemonnier.