PAIRE DE CANDELABRES DE STYLE EMPIRE
En bronze patiné et doré.
Fin 19e siècle.
Inscription sur l'un : E. Van Melderen Ciseleur.
Paar kandelaars in Empire stijl.
In gepatineerd en verguld brons.
Eind 19e eeuw.
Inscriptie op één: E. Van Melderen Ciseleur.
H.48 cm