SERVICE A COUVERTS
En argent, 800 millièmes.
Orfèvre Delheid Frères.
On joint un important ensemble de couverts de service en argent de divers orfèvres.
Zilveren bestek servies.
In zilver, 800 duizendsten.
Meestergoudsmid Delheid Frères.
Een grote set zilveren serveerstukken van verschillende meestergoudsmeden wordt bijgevoegd.
Service Delheid :
Poids net : 6104 gr.
Poids brut : 2568 gr.
Autres couverts :
Poids brut : 2566 gr.
Provenance/Herkomst:
Collection Baron Maurice Lemonnier.