Lot n° 277

Estimation :

IMPORTANTE PARTIE DE SERVICE DE VERRES Comprenant cent cinquante-quatre verres dont des verres à eau, à vin rouge, à vin blanc, à liqueurs, des coupes à champagnes et cinq carafes. Cristallerie Moser, Austria. Chiffrée aux familles Lemonnier-Museur. Accidents. Groot glazen servies. Bestaande uit honderdvierenvijftig glazen waaronder waterglazen, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglazen, champagneglazen en vijf karaffen. Cristallerie Moser, Austria. Initialen naar de Lemonnier- Museur families. Schendingen. Provenance/Herkomst: Collection Baron Maurice Lemonnier.