ENSEMBLE DE DOUZE ASSIETTES
En porcelaine peinte.
A décor de poissons.
Petits accidents.
Set van twaalf borden.
In beschilderd porselein.
Versierd met vissen.
Kleine schendingen.
D.23 cm
Provenance/Herkomst:
Collection Baron Maurice Lemonnier.