Ensemble de deux miniatures.
L'une signée Gérard, la seconde : signature indéchiffrable.
19e eeuwse School.
Set van twee miniaturen.
Eén gesigneerd Gérard, de tweede: onleesbare handtekening.
D.6,5 cm
D.7,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection Baron Maurice Lemonnier.