Lot n° 245

ATELIER DE HIERONYMUS II FRANCKEN (1578-1623)

Estimation :

Scène d'intérieur. Huile sur panneau parqueté. Nombreuses inscriptions. Scene uit een interieur. Olieverf op parketpaneel. Talrijke inschrijvingen. 55 x 74 cm Provenance/Herkomst: Collection Baron Maurice Lemonnier.