Lot n° 38

Estimation :

RARE BOITE DE BRODEUSE RONDE En loupe d'ambre. Avec un dè en os. 19e siècle. On joint une boîte à ouvrage octogonale et un étui à dévidoir. 19e siècle. Accidents. Zeldzame ronde doos voor borduurster. In amber wortelhout. Met een dominosteen in been. 19e eew. Met inbegrip van een achtvormige doos en een etui voor garenhaspel. 19e eeuw. Beschadigingen.