Sud Est Asiatique, XIXe XXe siècle Ensemble comprenant sept sujets en bronze et bois dont un petit Ganesh et une divinité féminine à quatre bras Indienne, deux bouddhas Birmans représentés sur leurs socles lotiformes, un petit bouddha paré protégé par le nâga Cambodge, deux bouddhas Thaïlande dont l'un Rattanakosin, l'autre en métal argenté repoussé. H. 6.5 à 30 cm
Zuidoost-Azië, 19e-20e eeuw Set bestaande uit zeven bronzen en houten voorwerpen, waaronder een kleine Ganesh en een Indiase vierarmige vrouwelijke godheid, twee Birmese Boeddha's afgebeeld op lotusvormige sokkels, een kleine versierde Boeddha beschermd door de Cambodjaanse naga, twee Thaise Boeddha's een ervan is Rattanakosin, de andere in reliëf zilvermetaal. H. 6,5 tot 30 cm