"Compotier et guitare" Eau-forte. Signée dans la planche. Signée et numérotée au crayon 9/30. 32 x 49,7 cm (feuille) 7,4 x 10 cm (image) Bibliographie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.146 n°93.
"Compotier et guitare" Ets. Getekend in de plaat. Getekend en genummerd in potlood 9/30. 32 x 49,7 cm (blad) 7,4 x 10 cm (foto) Bibliografie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.146 nr. 93.