"Guitare et compotier" Eau-forte. Signée et numérotée au crayon 9/30. 32,2 x 49,7 cm (feuille) 9 x 12 cm (image) Bibliographie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.145 n°91.
"Gitaar en compotier" Ets. Getekend en genummerd in potlood 9/30. 32,2 x 49,7 cm (blad) 9 x 12 cm (beel) Bibliografie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.145 nr. 91