"Clown Jean / Clown Assis." Eau-forte. Signée dans la planche. Signée et numérotée au crayon 5/100. 49,3 x 31,9 cm (feuille) 26,4 x 20,5 cm (image) Bibliographie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.52-53 n°8.
"Clown Jean / Zittende Clown." Ets. Getekend in de plaat. Getekend en genummerd in potlood 5/100. 49,3 x 31,9 cm (blad) 26,4 x 20,5 cm (beeld) Bibliografie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.52-53 nr. 8