"Le clown bossu / Le clown (bossu) avec fleur dans la bouche." Eau-forte. Signée et numérotée au crayon 5/100. 49,5 x 31,9 cm (feuille) 29,7 x 23,5 cm (image) Bibliographie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.90 n°39.
"De gebochelde clown / De (gebochelde) clown met een bloem in zijn mond." Ets. Getekend en genummerd in potlood 5/100. 49,5 x 31,9 cm (blad) 29,7 x 23,5 cm (beeld) Bibliografie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.90 n°39.