Lot n° 41

FLORIS JESPERS (1889-1965)

Résultat :
Estimation :

"Femme Assise" Eau-forte. Signée dans la planche. Signée et numérotée au crayon 9/30. 49,7 x 32,2 cm (feuille) 23,6 x 17,6 cm (image) Bibliographie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.119 n°55. - "Zittende vrouw" Ets. Getekend in de plaat. Getekend en genummerd in potlood 9/30. 49,7 x 32,2 cm (blad) 23,6 x 17,6 cm (foto) Bibliografie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.119 nr. 55.