"La petite boutique." Eau-forte. Signée dans la planche. Tirage très rare. 12,5 x 17 cm (feuille) 10,3 x 14,4 cm (image) Bibliographie Olivier Bertrand, Rik Wouters, Aquafortiste / Etser, Catalogue Raisonné p.95 n°59.
"Het winkeltje." Ets. Getekend in de plaat. Zeer zeldzame afdruk. 12,5 x 17 cm (blad) 10,3 x 14,4 cm (beeld) Bibliographie / Bibliografie Olivier Bertrand, Rik Wouters, Aquafortiste / Etser, Catalogue Raisonné p.95 n°59.