Lot n° 21

WALTER VAES (1882-1958)

Estimation :

"Piazetta (les arcades)." Eau-forte. Signée et annotée au crayon en bas à droite. Titrée au crayon en bas à gauche. Tampon collection Frans Franck. 32,6 x 52,5 cm (feuille) 24,9 x 17,6 cm (image) - "Piazetta (de arcades)." Ets. Getekend en geannoteerd in potlood rechtsonder. Getiteld in potlood linksonder. Stempel van de collectie Frans Franck. 32,6 x 52,5 cm (feuille) 24,9 x 17,6 cm (beeld)