"Paysage fantastique." Eau-forte. Signée dans la planche. Signée au crayon et annotée en bas à droite. Tampon collection Frans Franck. 13,5 x 17 cm (feuille) 12 x 10.5 cm (image)
"Fantastisch landschap" Ets. Getekend in de plaat. Getekend in potlood en geannoteerd rechtsonder. Gestempeld door de Frans Franck collectie. 13.5 x 17 cm (blad) 12 x 10.5 cm (beeld)