"Paysage à la mer." Eau-forte. Signée dans la planche. Signée et numérotée au crayon dans la planche 9/30. 32,2 x 49,7 cm (feuille) 12,9 x 17,69 cm (image) Bibliographie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.122 n°58.
"Landschap aan zee." Ets. Getekend in de plaat. Getekend en genummerd in potlood in de plaat 9/30. 32,2 x 49,7 cm (blad) 12,9 x 17,69 cm (foto) Bibliografie Griet Lebeer,Floris Jespers, Etsen Ed. Stichting Mercator-Plantijn, 1984 p.122 nr. 58.